RSS
środa, 27 sierpnia 2014
wtorek, 19 sierpnia 2014
środa, 06 sierpnia 2014
niedziela, 27 lipca 2014

 

PROGRAM

25 lipca (piątek) – Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury (ul. Papieża Jana Pawła II 5), g. 18.00

w programie: Fryderyk Chopin – II Koncert fortepianowy f-moll op. 21, Andrzej Panufnik – Koncert wiolonczelowy, Ludwig van Beethoven – Koncert na fortepian, skrzypce i wiolonczelę C-dur op. 56

wykonawcy: Janusz Wawrowski – skrzypce, Janusz Olejniczak, Aleksandra Świgut – fortepian, Andrzej Bauer, Marcin Zdunik – wiolonczela oraz Orkiestra Kameralna Miasta Tychy AUKSO pod dyrekcją Marka Mosia

26 lipca (sobota) – Sejny, Bazylika pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, g. 20.00

w programie: Andrzej Panufnik – Suita staropolska, Ludwig van Beethoven – Koncert na fortepian, skrzypce i wiolonczelę C-dur op. 56, IV Symfonia B-dur op. 60

wykonawcy: Aleksandra Świgut – fortepian, Janusz Wawrowski – skrzypce, Marcin Zdunik – wiolonczela oraz Orkiestra Kameralna Miasta Tychy AUKSO pod dyrekcją Marka Mosia

27 lipca (niedziela) – Krasnopol, Kościół pw. Przemienienia Pańskiego, godz. 16.00

w programie: Reinhold Gliere – Duety op. 39, Niccolo Paganini – Kaprysy op. 1 (wybór)

wykonawcy: Janusz Wawrowski – skrzypce, Marcin Zdunik – wiolonczela

27 lipca (niedziela) – Gawrych Ruda, Kościół pw. św. Maksymiliana Marii Kolbe, godz. 20.00

w programie: m.in. utwory Fryderyka Chopina, Leoša Janáčka, Oliviera Messiaena

wykonawcy: Janusz Olejniczak, Aleksandra Świgut – fortepian

28 lipca (poniedziałek) – Huta k. Suwałk, Folwark Hutta (Spichlerz pokamedulski), g. 20.00

„Czternaście lat minęło…” – spotkanie z Andrzejem Bauerem, Markiem Mosiem i Januszem Olejniczakiem

w programie: rozmowa z pierwszymi solistami i założycielem orkiestry AUKSO

29 lipca (wtorek) – Augustów, Bazylika Mniejsza, g. 20.00

w programie: Robert Schumann – Koncert wiolonczelowy a-moll op. 129, Ludwig van Beethoven – III Symfonia

wykonawcy: Andrzej Bauer – wiolonczela oraz Orkiestra Kameralna Miasta Tychy AUKSO pod dyrekcją Marka Mosia

30 lipca (środa) – Suwałki, Szkoła Muzyczna I i II st. (ul. Noniewicza 83), g. 20.00

wykonawcy: uczestnicy warsztatów kameralnych i pianistycznych Janusza Olejniczka i Aleksandry Świgut

31 lipca (czwartek) – Maćkowa Ruda 17, Galeria Andrzeja Strumiłło, g. 20.00

Muzyka, a zdrowie muzyka – spotkanie z fizykoterapeutą mgr Grzegorzem Popkowiczem

w programie: wykład i rozmowa nt. zagadnień zdrowotnych w zawodzie muzyka instrumentalisty

1 sierpnia (piątek) – Maćkowa Ruda 17, Galeria Andrzeja Strumiłło, g. 20.00

w programie: wystawa fotografii Huberta Stojanowskiego oraz projekcja filmu „Stara wiara”

2 sierpnia (sobota) – Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury (ul. Papieża Jana Pawła II 5), g. 18.00

 

ZOBACZ: WIĘCEJ INFORMACJI

19:11, mpawluk
Link Dodaj komentarz »


sejny.net





Dyskusyjny Klub Książki w Sejnach